Náš salon

Vstupte do nepopsatelné atmosféry harmonie, péče a klidu.
Jsme profesionálové, pracujeme s inovativním vybavením, poskytujeme vysoce kvalitní služby a individuální přístup ke každému klientovi. Z tohoto důvodu pracujeme pouze na základě telefonických objednávek.

V našem salonu najdete kosmetické služby za použití profesionální francouzské kosmetiky Sothys Paris. Tato značka je používána v institutech krásy, spa a wellness po celém světě. Výsledkem téměř osmdesátileté práce a výzkumu v oblasti kosmetiky nabízí široky program ošetření, rozmanitý výběr kosmetických přípravků k ošetření pleti i celého těla. V nabídce najdete také pánskou péči, sluneční péči a i dekorativní kosmetiku. Kosmetika Sothys Paris není testována na zvířatech a je vyráběna v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.

Nabízíme Vám také kompletní péči o ruce i nohy s výběrem nejlepších produktů mezinárodních značek jako například CND, Neo Nail, Mollod PRO či Podopharm Professional.

Nacházíme se v Praze v Libni. Sídlíme cca 7 minut pěšky od stanice metra Ládví (metro linka C). Přímo před salonem můžete také pohodlně bezplatně zaparkovat. Parkovací karty naleznete na vyžádání přímo v salonu.

Vše, co děláme, děláme se zvláštní péčí a láskou. Píšeme Vaše příběhy krásy společně již více jak 15 let!