Specifická péče

 

Peeling resurfacante

Chemický peeling obličeje, který slouží pro intenzivní obnovu pleti, díky obsahu 20%AHA kyselin a kyselin salycilové, které jsou přítomny v ošetření. Pleť je po ošetření sjednocená, jemná a září. Ošetření je vhodné pro mastnou, lesklou nebo mdlou pleť či pro eliminaci drobných vrásek.

ošetření trvá 90 minut

1450 Kč


Eau Thermale Spa™ ošetření pro citlivou pleť

Účinnost spa termální vody byla objevena, aby viditelně ulehčila život všem, kteří mají citlivou pleť. Přípravky Spa™ s termální vodou Marie-Henriette pocházející z chráněné oblasti, citlivé pleti znovu poskytnou pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Pleť získává zpět svůj komfort a jas.

ošetření trvá 90 minut

1500 Kč


Péče o oční kontury

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy pod očima a redukci otoků očních kontur. Ošetření se provádí modelačními lžícemi z porcelánu z Limoges, které se před ošetřením zchladí, aby poskytly očním konturám uvolňující a okamžitý efekt. Pokud chcete péči o oční kontury kombinovat s jiným ošetřením, cena je 650 Kč.

ošetření trvá 50 minut

850 Kč


Peeling s kyselinou glykolovou

Péče pro rozjasnění a sjednocení pleti (Recover RX). Toto ošetření je možné zahrnout jako součást základního ošetření nebo kúry Hydra 3Ha™ za cenu 350 Kč.

ošetření trvá 30 minut

800 Kč