Kosmetika

 

Sothys Paris

Francouzská značka profesionální kosmetiky Sothys Paris je používána v institutech krásy, wellness a spa po celém světě. Složení všech přípravků vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustál se modernizujícíh laboratořích. Díky tomu zaručuje maximální kvalitu a efektivitu všech kosmetických přípravků.


Procedúry Sothys Paris můžete doplnit péčí v domácích podmínkách, díky čemuž se účinky salonního ošetření několikanásobně prodlouží. Produkty na domácí péči můžete zakoupit v našem salonu.
Všechny přípravky jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí. Certifikací ISO 9001 Sothys Paris garantuje nejen dobrou snášenlivost přípravků, ale také jejich vysokou účinnost.


Základní péče

Základní péče je přizpůsobena konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. V praxi to znamená, že jsou zvoleny přípravky, podle toho, zda je pleť normální, suchá, mastná nebo dehydratovaná. Ošetření obsahuje odstranění make-upu, úpravu obočí, čištění pleti, masáž obličeje, masku, krém a závěrečnou úpravu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.

Zjistit více

Specifická péče

Specifická péče je rozšiřené základní ošetření, které poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb pleti. Může se jednat o zvýšenou citlivost, rozšířené žilky, pigmentaci nebo akné.

Zjistit více

Intenzivní péče

Intenzivní péče je vysoce účinné řešení pro dokonalou pleť. Ošetření ovlivňuje i hlubší vrstvu pokožky a efekt tedy přetrvává delší dobu. Tyto ošetření optimálně doporučujeme absolvovat v kratších intervalech v rámci tzv. „kúry“.

Zjistit více

 

Ultrazvuková špachtle

Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle funguje na principu jemných vibrací, které odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé buňky. Zároveň provádí mikromasáž kožní tkáně. Tento způsob čištění pleť vyhlazuje jemné a hlubší vrásky a jizvy po akné, dodává pokožce svěží vzhled a zmírňuje pigmentaci. Ošetření pro Vás není vhodné v případě těhotenství, při epilepsii, onkologických onemocněních a oparu.

Zjistit více

Mikrokurentní terapie

Zapomeňte na botox, tato terapie je nejmodernější metodou liftingu obličeje. Technika je založena na schopnosti nízkofrekvenčních proudů proniknout do dermy a ovlivnit svaly. Zaměřuje se na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Zpomaluje proces stárnutí a pomáhá dosáhnout mladšího a příjemnějšího vzhledu. Efekt trvá 12 až 18 měsíců. Pro dosažení nejlepšího a nejdéle trvajícího účinku doporučujeme absolvovat kurz 10 procedur ob 2 až 3 dny.

Zjistit více

Mikrojehličkování

Toto ošetření je prokázaným a účinným ošetřením k získání krásné pleti. Jde o velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští omlazující procesy v kůži. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti a jakýkoli věk.

Zjistit více