Intenzivní péče

 

Hydra 3Ha™

Vysoce hydratační kúra s trojnásobným obsahem kyseliny hyaluronové, která zanechává pleť dokonale hydratovanou. Toto ošetření působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace. Hned po prvním ošetření se pleť cítí nasycená a posílená. Kúra je vhodná pro všechny typy pleti.

ošetření trvá 120 minut

2050 Kč


Sezónní ošetření - limitovaná edice

Vitamínová a hydratační ovocná kúra je vhodná pro všechny typy pleti. Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Dávka kyslíku se směsí minerálů pro revitalizovanou, jasnou a zdravou pleť.

ošetření trvá 90 minut

1500 Kč


Detox Energie™

Vysoce účinné detoxikační a energizující ošetření se silnou kombinací aktivních látek speciálně vyvinuté k obraně pleti před nežádoucími vlivy stresu ze znečištěného prostředí, které urychlují stárnutí kůže. Výsledkem ošetření je projasněná pleť nabitá energií. Ošetření je vhodné pro unavenou, mdlou, zašedlou pleť bez energie.

ošetření trvá 120 minut

2300 Kč


Omlazující ošetření s βP3. TRI-KOMPLEXEM™

Cílené ošetření, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí: vráskám a povoleným rysům. Vysoce sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte viditelně mladší tvář.

ošetření trvá 120 minut

2150 Kč